BİZE ULAŞIN
E-KATALOG

YASAL UYARI

www.uzmankiremit.com adresli bu site, Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Cad. 1. km No: 20 Gebze / KOCAELİ adresinde yerleşik Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. tarafından oluşturulmuştur.

 

Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti bu web sitesinin ve içeriklerinin sahibidir. www.uzmankiremit.com sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

KULLANIM ŞARTLARI

 

1. TELİF HAKLARI

 

Bu web sitesi ve içeriği ile ilgili tüm haklar Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti ne aittir. Kendi kişisel bilgisayarınızdan, ticari olmayan kullanım için ve Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. tarafından sağlanan fonksiyonları talep edip kullanarak bu web sitesini görüntüleyebilirsiniz. Kişisel, ticari olmayan kullanım dışında web sitesinin görüntülenmesi, indirilmesi ve çıktılarının yazdırılması ile ilgili her türlü kullanım yasaktır. Logolar, sloganlar ve ürün isimleri dahil markalar ya Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti ’ye ait olan ya da Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti  tarafından lisans kapsamında kullanılan tescilli veya tescilli olmayan ticari markalardır. Herhangi bir türde lisans verilmeyecektir.

Bu sitede bulunan haklar, bilgi veya ifadelerin (markalar, tasarımlar, resimler, tablolar, logolar, fikri haklar ve sair her tür haklar) telif hakkı ve mülkiyet hakkı Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. ‘ne aittir. Bu haklar Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. ‘nin yazılı izni olmaksızın hiçbir gerçek ve/veya tüzel kişi ya da kuruluş tarafından kullanılamaz, markalar, tasarımlar, resimler, tablolar, logolar ve tanıtım yazıları başka bir sitede veya matbu olarak yayınlanamaz. Aksi davranışlar, haksız rekabet teşkil eder.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti  her türlü hukuki haklarını kullanacaktır.

2. ÇOĞALTMALAR

 

Bu web sitesinin veya parçalarının çoğaltılmasına yalnız Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti’ nin kaynak olarak gösterilmesi kaydı ile şahsi, ticari olmayan kullanım için izin verilir. Bu nedenle kağıt belge, dijital veya diğer bir şekildeki her türlü çoğaltmanın "Kaynak www.uzmankiremit.com ve © Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti “ olarak işaretlenmesi gerekir.

 

 

3. LINKLER

 

Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti dışında herhangi özel veya tüzel kişinin özellikle bir çerçeve, bir link veya başka bir bağlantı kullanarak bu web sitesinde ve/veya içeriklerinde herhangi bir değişiklik yapma hakkı yoktur. Bu web sitesinde bulunan tüm linkler yalnız kolaylık sağlamak üzere verilmiştir. Bu linkleri kullandığınızda Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.’nin web sitesinden çıktığınızı lütfen unutmayınız. Sonuç olarak Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti linkler aracılığı ile erişim sağlanan web sitelerinin içeriği üzerinde herhangi bir etkiye sahip değildir ve bu web sitelerinin görüntülenmesi veya içeriğin indirilmesi veya başka şekilde kullanılmasından kaynaklanan hiçbir zarar ile ilgili sorumluluk kabul etmez. Üçüncü bir tarafça sağlanan linklerin Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti’nin web sitesine erişim sağlaması halinde, Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.’nin söz konusu web sitelerinin içeriğini onayladığı veya ondan sorumlu olduğu anlamına gelmez.

4. TAM OLMA – EKSİKSİZLİK

 

Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti web sitesindeki bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olmasını sağlamak için mümkün olan en büyük özeni gösterir. Ancak yine de Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti bilgileri kullanmadan önce bilgilerin doğruluğunu kontrol etmenizi tavsiye eder. Bunun için satış bölgelerindeki uzman satış mühendislerimiz sizlere memnuniyetle hizmet vermektedir. Bu web sitesinin içeriğinden veya bu web sitesinin görüntülenmesinden, indirilmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Kiremiks Çatı ve Yapı Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

5. YARGI YERİ

 

Bu web sitesinin ve/veya fonksiyonlarının kullanılmasından dolayı ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Anadolu Mahkemeleri yetkili olacaktır.